21. jaanuaril 2010 võttis Riigikogu 81 poolthäälega vastu otsuse lisada vanavanemate päev riiklike tähtpäevade hulka [1] [2]. Vanavanemate päeva tähistatakse septembrikuu teisel pühapäeval ja eelnõu algataja valis selle päeva põhjusel, et ka emade– ja isadepäeva tähistatakse just kuu teisel pühapäeval.

Vanavanemate päeva eesmärgiks on tänada ning avaldada austust vanavanematele laste ja lastelaste kasvatamise, jagatud hoole ning armastuse eest.

Tähtpäev aitab lastel saada teadlikumaks sellest, millist tugevust, teadmisi ja elutarkust vanavanemad pakkuda suudavad ning tihendaks eri põlvkondade vahelist suhtlemist. Tähtpäev on asjakohane austusavaldus ka riigi poolt ning võimaldab avalikult näidata vanavanemate tähtsust eelkõige perekonna, aga ka ühiskonna jaoks tervikuna.

Pehme Padi aitab teha Ainulaadsed ning Erilised kingid Teie kallitele vanavanematele!

 • Oma kujundusega padja tellimiseks oleme teinud ka eraldi lehe, et kõik info oleks ühest kohast võetav. https://pehmepadi.ee/info/kuidas-tellida/
  1. Vali välja oma lemmik foto(d)
  2. Saada need info@pehmepadi.ee meilile ja kindlasti kirjuta ka milline tuleb padjakatte teine külg. Tänaseks leiab palju inspiratsiooni kodulehel, Facebooki või Instagrami lehelt.
  3. Vastame Teie kirjale 1 tööpäeva jooksul
  4. Oma kujundusega padja hind on 24€ ja hinna sees on padjakatte mõlema külje erinev kujundus + 40x40cm standard sisupadi
 • Samuti oleme saanud Teile teha ka e-poe, kust saab valida kohe valmis tooted. Valikut tänaseks juba jagub ning postitame paki hiljemalt järgmisel päeval peale makse laekumist.
  www.pehmepadi.ee/pood/
  Kui peaks e-poes tellimine kuidagi raskusi või küsimusi tekitama, siis kirjutage julgelt Pehme Padi Facebooki sõnum või saatke kiri info@pehmepadi.ee meilile.

-Teie Pehme Padi