Oled pikalt uurinud erinevaid kunstiteoseid ja galeriisid, kuid ei ole ikkagi suutnud leida seda täiuslikku teost, mis sind kõnetaks ja sinu ruumi ideaalselt sobiks? Ära otsi enam, sest meie pakume Sulle ainulaadset võimalust – loome koos sinuga maali, mis peegeldab täpselt Sinu isiklikke eelistusi ja stiili!

Meie teenus on mõeldud neile, kes väärtustavad originaalsust ja soovivad oma kodu või kontorisse midagi erilist. Kujundame koos sinuga täpselt sellise pildi, mis vastab sinu unistustele. Ükskõik, kas sul on kindel visioon või vaid hägune idee – aitame selle teoks teha. Ja ei mingit lisatasu kujundamise eest, hind on läbipaistev ja kõik protsessi etapid kokkulepitud algusest peale.

Me kasutame ainult kõrgeima kvaliteediga materjale, sealhulgas vastupidavat kangast ning kauapüsivaid värve, tagamaks, et sinu kunstiteos püsiks kaunina aastaid. Lisaks on isikupärastatud trükitud maalid vapustav kingitus sõpradele või pereliikmetele erilistel puhkudel.

Oma unikaalse pildi tellimine on lihtne:

  1. Jaga meiega oma ideed või visiooni.
  2. Arutleme koos detailide üle ja koostame kavandi.
  3. Pärast disaini kinnitamist trükime sinu pildi ja toimetame selle Sulle sobivasse pakiautomaati.

Suuruse valikuid on mitu (laius x kõrgus):

  • 51cm x 64cm – hind: 55€
  • 41cm x 54cm – hind: 45€
  • 31cm x 44cm – hind: 35€
  • 22cm x 34cm – hind: 30€

Tellimiseks kirjuta info@pehmepadi.ee koos toote soovi ja pildiga ning vastame 1 tööpäeva jooksul.
Toote valmimisaeg on 5 tööpäeva.

Ära enam oota – too oma kodu seintele isikupära ja stiili! Võta meiega ühendust juba täna ja teeme koostöös reaalsuseks maali, mis rikastab sinu eluruumi ja väljendab sinu ainulaadseid mõtteid ja tundeid.