Pehme Padi sai alguse soovist luua ainulaadseid ja isikupäraseid kingitusi, mis pakuvad rõõmu ja loovad unustamatuid mälestusi igapäevaelus.

Minu teekond Pehme Padja loomise juurde algas tööst tootmisettevõttes, kus trükiti kunstnike joonistustega padjakatteid. Ühel emadepäeval tuli mul idee kinkida oma kallile emale midagi erilist ja ainulaadset – Pehme Padi. Kingitus osutus suurepäraseks ning sellest hetkest tekkis minus soov anda ka teistele võimalus teha südamlikke kingitusi.

Kõige esimene Pehme Padi

Minu teekond algas keeruliselt, kuid samas väga põnevalt. Selle käigus olen saanud hindamatuid õppetunde, mis on aidanud mul omandada kasulikke nippe ning oskust mõelda välja paremaid kujunduslahendusi. Iga valminud Pehme Padi kannab endas osakest minust ja selle sügavat soovi teha häid kingitusi, mis jäävad südamesse.

Aitäh Kallid kliendid, sõbrad ja tuttavad! Tänu teile saan selle hobiga edasi tegeleda, mis pakub palju rõõmu ja õnne. Aitäh, Aitäh!

Ja ärge unustage, et Pehme Padi saab valmistada täpselt selliseid patju nagu Teile meeldivad. Aitame suurima rõõmuga Teid kujunduse teostamisel ning võime kogemusest öelda, et kingisaajad on alati olnud rahul tulemusega.Võimalusi on lõputult ning meie teeme need teoks!

-Teie Pehme Padi