Pehme Padi on alguse saanud soovist kinkida personaalseid ja kordumatuid kinke, millega igapäevaelus palju rõõmu ning häid mälestusi meenutada.

Kunagi alustasin tööd tootmisettevõttes, kus trükiti kunstnike joonistustega padjakatteid. Sealt sain idee oma kallile emale kinkida emadepäevaks eriline ning ainulaadne Pehme Padi. Kingitus õnnestus suurepäraselt ning sealt hakkas ka mõte liikuma sinna suunas, et pakkuda Teistele samuti võimalus teha kingitus, mis tuleb otse südamest.

Kõige esimene Pehme Padi

Algus oli keeruline aga väga huvitav. Sai palju õppetunde, tänu millele olen tänaseks päevaks väga palju kasulikke nippe saanud ja oskan paremaid kujunduslahendusi välja mõelda. Iga tehtud Pehme Padja sees on osa minust ja sellest soovist, et teha häid kingitusi.

Aitäh Kallid kliendid, sõbrad ja tuttavad! Tänu teile saan selle hobiga edasi tegeleda, mis pakub palju rõõmu ja õnne. Aitäh, Aitäh!

Ja ärge unustage, et Pehme Padi saab valmistada täpselt selliseid patju nagu Teile meeldivad. Aitame suurima rõõmuga Teid kujunduse teostamisel ning võime kogemusest öelda, et kingisaajad on alati olnud rahul tulemusega.Võimalusi on lõputult ning meie teeme need teoks!

-Teie Pehme Padi