Tahad oma disainiga patja tellida aga ei tea kuidas ja mida selleks täpsemalt vaja? Õnneks oleme teinud selle kodulehe just Sinu jaoks, et kõik info oleks hästi kättesaadav! 

Kõige esimene asi, mida vaja on idee! Millist patja on sul vaja ja kellele! Kui need 2 kõige tähtsamat asja on olemas, siis on juba kõik väga lihtne – saada kiri info@pehmepadi.ee meilile koos soovitud fotodega ja kujundusidee kirjeldusega ning me teeme Sulle täpselt sellise Pehme Padja nagu Sina soovid!

Kui Sul on kiire kingiga, siis vaata kindlasti meie e-poodi, kust saad tellida valmis tooteid 🙂


Juhised tellimuse saatmiseks:

  • Vali välja oma lemmik foto(d) ja kujundus.
  • Saada need info@pehmepadi.ee meilile ja kindlasti kirjuta ka milline tuleb padjakatte teine külg. Tänaseks leiab palju inspiratsiooni kodulehel, Facebooki või Instagrami lehelt.
  • Vastame Teie kirjale 1 tööpäeva jooksul lisaküsimuste või juba kujunduse näidistega.
  • Oma kujundusega padja hind on 26€ ja hinna sees on padjakatte mõlema külje erinev kujundus + 40x40cm sisupadi

Photoshopi teenuse hind on 3-7€. Hind oleneb pildi keerukusest.

Kindlasti tuleb fotot välja valides meeles pidada, et pildi tähtsaimal osal oleks ruumi äärtes. Padi on kumer ning tänu sellele kõik servad kaotavad visuaalselt veidike kujundust ära. Alla lisame näidispildi, kus on väga hästi näha kuidas see juhtub.

Padja kujundus ning valmis padi
Padja kujundus ning valmis padi

Padjakatte materjaliks on Decotex kangas, mis puudutades meenutab paksemat puuvilla kangast. Materjal on 100% polüester. 

Trükk kangale on saadud läbi nn kuuma ahju, kus on umbes 200C ning tänu sellele meetodile on trükk väga kvaliteetne ning vastupidav.

Inspiratsiooni ammutamiseks.

“Kõigest võib saada looming, see sõltub vaid tegijast endast” – Osho (1931-1990)